Komisje Rady

Komisje Rady Gminy VII kadencji 

 

Komisja Rewizyjna

Tomasz Bubnik Przewodniczący
Krzysztof Woźniak
Celina Majewska

Komisja Gospodarki, Budżetu i Finansów

Kozłowska Zofia Przewodnicząca
Lichota Krzysztof
Kowaleczka Anna
Zając Wacław

Komisja Rolna, Handlu i Usług

Krzysztof Lichota Przewodniczący
Tadeusz Szczerba
Marek Mazurek
Małgorzata Wodecka
Wiesław Szymczyk
Dariusz Matuska

Komisja Oświaty, Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Promocji Gminy

Borek Andrzej
Przewodniczący
Kowaleczka Anna
Mazurek Marek
Zając Wacław
Kozłowska Zofia

 

Opublikowane przez: Marcin Teske | Data wprowadzenia: 2015-03-24 13:15:26 | Data modyfikacji: 2015-07-15 08:48:08.
Komisje Rady Gminy VI kadencji 

I. Komisja Rewizyjna 1. Szołajski Jacek - przewodniczący 2. Zarzycki Stanisław - zastępca 3. Kozłowska Zofia II. Komisja Gospodarki, Budżetu i Finansów 1. Kozłowska Zofia - przewodnicząca 2. Studniarz Grzegorz - zastępca 3. Morawska Anna 4. Trela Józef 5. Lichota Krzysztof 6. Miłek Agnieszka 7. Kowalska Małgorzata 8. Rutkowska Monika 9. Nowak Marek III. Komisja Rolna, Handlu i Usług 1. Burdon Jerzy - przewodniczący 2. Ćwintal Renata - zastępca 3. Szołajski Jacek 4. Zarzycki Stanisław 5. Lichota Krzysztof 6. Rutkowska Monika 7. Trela Józef IV. Komisja Oświaty, Zdrowia i Spraw Społecznych 1. Nowak Marek - przewodniczący 2. Kowalska Małgorzata - zastępca 3. Ćwintal Renata 4. Burdon Jerzy 5. Studniarz Grzegorz 6. Miłek Agnieszka 7. Morawska Anna

 

Opublikowane przez: Marcin Teske | Data wprowadzenia: 2010-12-20 10:07:59 | Data modyfikacji: 2015-07-15 08:44:57.
 
Komisje Rady Gminy V kadencji 
Komisja Rewizyjna

1.Franciszek Piecyk - przewodniczący
2.Roman Iwan
3.Jan Gałek

Komisja Gospodarki, Budżetu i Finansów

1.Zofia Kozłowska - przewodniczący
2.Beata Ciosek
3.Agnieszka Miłek
4.Roman Szewczyk

Komisja Kultury, Sportu, Turystyki, Rekreacji, Ochrony Dóbr Kultury i Promocji Gminy

1.Alicja Bania - przewodniczący
2.Krzysztof Lichota
3.Jacek Szołajski

Komisja Oświaty, Zdrowia i Spraw Społecznych

1.Celina Majewska - przewodniczący
2.Alicja Bania
3.Jacek Szołajski

Komisja Rolna, Handlu i Usług

1.Anna Morawska - przewodniczący
2.Beata Ciosek
3.Krzysztof Lichota
4.Celina Majewska
5.Józef Sas


Opublikowane przez: Halina Majcher | Data wprowadzenia: 2006-12-12 10:26:53 | Data modyfikacji: 2011-02-14 12:21:52.
Data wprowadzenia: 2006-12-12 10:26:53
Data modyfikacji: 2011-02-14 12:21:52
Opublikowane przez: Halina Majcher